Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do zbiórki w ramach 29. FINAŁU WOŚP. W tym roku wyjątkowo, ze względu na obostrzenia, wpłaty będzie można czynić tylko przelewem bankowym. Aby zachęcić Was do wzięcia udziału zaprosiliśmy kilka osób, które w ramach zdalnych lekcji z chęcią spotkają się z Wami online. Klasa, która zbierze największą kwotę, jako pierwsza będzie mogła dokonać wyboru, z jaką osobą będzie chciała spotkać się w ramach lekcji zdalnych.

REGULAMIN:

 1. Zbiórka rozpoczyna się 10 lutego i kończy 17 lutego (włącznie).
 2. Pieniądze zbiera jedna osoba z klasy (np. skarbnik), która następnie przeleje całą kwotę na numer konta: 73 1600 1462 1019 5508 1000 0009 z dopiskiem, która klasa oraz z tytułem przelewu : WOŚP.
 3. 19 lutego ogłosimy wyniki zbiórki, co zostanie opublikowanie na stronie szkoły.
 4. Organizator zobowiązuje się przekazać wszystkie wpłacone środki na konto 29. Finału WOŚP w ciągu siedmiu dni roboczych od zakończenia zbiórki, co udokumentuje odpowiednim zaświadczeniem do wglądu.
 5. Po ogłoszeniu wyników organizatorzy skontaktują się z przewodniczącymi, którzy w imieniu klasy dokonają wyboru znanej osoby, z którą chcą się spotkać.
 6. Pierwsze 10 klas, które wpłaci najwięcej pieniędzy, będzie miało możliwość wyboru znanej osoby.
 7. O kolejności wyboru „gościa” przez klasę decyduje wysokość zebranej kwoty. W przypadku zarejestrowania przelewów o tej samej wysokości decyduje data wpłaty.
 8. Termin spotkania z wybranymi osobami zostanie uzgodniony z przewodniczącym i wychowawcą klasy.
 9. Po zakończeniu zbiórki osobą odpowiedzialną za kontakt między zaproszonym gościem a przewodniczącymi wygranych klas jest Julia Piórkowska kl. 2b e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kontakt w razie jakichkolwiek pytań).
 10. Klasa, która bierze udział w zbiórce akceptuje warunki regulaminu.
 11. Spotkanie ze wskazaną osobą odbędzie się w aplikacji MS Teams.
 12. Na spotkaniu obecny jest nauczyciel bądź wychowawca klasy
 13. Na spotkaniu obowiązują zasady netykiety dobrego wychowania i kultury osobistej.
 14. Każdy ma prawo zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w spotkaniu.
 15. Spotkanie z gościem będzie trwało godzinę lekcyjną według planu lekcji.
 16. Organizator nie bierze odpowiedzialności, podczas spotkania online, za problemy techniczne i zakłócenia związane z utratą połączenia internetowego.
 17. Ze względu na szacunek do zaproszonych gości, w miarę możliwości uprasza się aby uczestnicy spotkania mieli włączone kamerki internetowe.
 18. Na spotkaniu obowiązuje absolutny zakaz nagrywania.
 19. Aby zadać pytanie, zgłaszamy się poprzez funkcję „podniesienie dłoni” na aplikacji MS Teams.

Organizatorzy - Klasa 2b oraz 2h