Młodzież z klasy 2B  poza reprezentowaniem naszej szkoły w aktywny sposób włączyła się w logistyczne zabezpieczenie tej imprezy. Zmagania  oparte o  bieg na orientacje drużyn wyposażonych w urządzenia GPS były szalenie wyrównane, a zadania bardziej bądź mniej sprawiały trudności 3-osobowym grupom. Pytania i zadania dotyczyły  krajoznawstwa,  atrakcji turystycznych naszego regionu czy też  survivalowych terminów. Wymagały spostrzegawczości i współpracy zawodników.

Dla naszych przedstawicieli te zawody były bardzo udane. Choć nie udało się zająć miejsca w czołówce to mamy dużą satysfakcję z posiadanych umiejętności orientacji w terenie oraz praktycznego zastosowania wiedzy w praktyce.                  Z reporterską skrupulatnością należy odnotować zwycięzców zmagań. Okazali się nimi reprezentanci Zespołu Szkół z Barcina, tuż za nimi Zespół Szkół Ekonomiczno-Administacyjnych i Liceum Ogólnokształcącego nr 3                           z Bydgoszczy. 

„Siódemkę”  godnie reprezentowały: Patrycja Najdowska, Katarzyna Adamska i Julia Różańska (2b) pod opieką nauczyciela geografii i współorganizatora zawodów, Grzegorza Deptuły.

Zawody w Myślęcinku zostały przygotowane przez Klub 479, zaś finansowe wsparcie imprezy zapewniły środki z programu Edukacja Regionalna   realizowanego   w ramach Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy na lata 2013-2020.