STYPENDIA
Rozpoczął się nabór wniosków stypendialnych:
1. Stypendium dla najbardziej pracowitych i utalentowanych uczniów kujawsko-pomorskich szkół.
2. Stypendium Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok szkolny 2022/2023.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na plakatach, stronie internetowej szkoły  lub bezpośrednio u pedagoga/psychologa.
Dokumenty do pobrania:
 

 

 

6-10 września 2022 grupa uczniów z 3C i 3D (Róża, Sandra, Lena, Zuza, Emilia, Karolina i Oliwier) wyjechała do Madrytu i Salamanki pod opieką p. profesor Magdaleny Szulc i Hanny Arent, żeby poznawać kulturę Hiszpanii. Było wiele zabytków, historia, koncerty, tradycyjne potrawy, Uniwersytet w Salamance, dużo dobrej energii i nowych doświadczeń. Uczestnicy na pewno nie zapomną wieczoru przed Pałacem Królewskim, churros z czekoladą, krewetek, metra w Madrycie, umówionych spotkań pod katedrą w Salamance, poszukiwania żaby, muzyki na Plaza Mayor i ulubionych sklepów z pamiątkami. Ważna była też radość z tego, że wyjątkowo jest poznawać świat i spędzać czas wśród osób, z którymi dobrze się czujemy.

 

W zakładce - Egzaminy zewnętrzne pojawiły się uaktualnione informacje dotyczące terminów, zasad i przebiegu egzaminu maturalnego 2023. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z dostępnymi informacjami.

W zakładce Ubezpieczenie dostępne są linki umożliwiające zawarcie ubezpieczenia ucznia/dziecka na terenie szkoły. W czasie zebrań z Rodzicami opowiedziano się za wariantem z sumą ubezpieczenia na 30.000 zł i składką 55 zł. Osoby zainteresowane mogą zawierać umowę indywidualnie - korzystając z linku Zawarcie umowy na stronie szkoły.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w dniu 1 września 2022 do sali gimnastycznej:

- godzina 9:00 - nauczyciele i uczniowie klas I i II VII Liceum Ogólnokształcącego.

- godzina 10:00 - nauczyciele i uczniowie klas III i IV VII Liceum Ogólnokształcącego.

Po inauguracji roku szkolnego, w salach lekcyjnych odbędą się spotkania z wychowawcami klas.