Zawsze chciałam odwiedzić Hiszpanię. Dzięki tej wycieczce spędziłam miło czas na zwiedzaniu pięknego kraju i poznawaniu jego kultury. Na pewno często będę wracać  wspomnieniami do pysznych potraw jakie jedliśmy, oświetlonych wieczorem zabytków oraz kolorowych fontann. Mam nadzieję że znaleziona żaba przyniesie nam szczęście (R.K.)

Wyjazd był dla nas wszystkich świetną przygodą. Mieliśmy okazję poznać kulture, zabytki, zwyczaje oraz regionalne dania. Wycieczka pozwoliła nam na zwiedzenie ciekawych miejsc w Hiszpanii oraz niezapomniane chwile (S.K)

Wyjazd do Hiszpanii był wspaniały. Zwiedziliśmy tam mnóstwo interesujących miejsc i mieliśmy okazje posmakować lokalnych dań. Opowieści Pani Hani Arent umożliwiły nam bliższe poznanie kultury Madrytu jak i Salamanki. Atmosfera jaka nam towarzyszyszyła była wspaniała i wszyscy świetnie się bawiliśmy a to wszystko zawdzięczamy Pani Magdalenie Szulc i Pani Hannie Arent (L.B)

Wyjazd pod każdym względem był wyjątkowy, pojechała na niego grupa wyjątkowych i otwartych ludzi z którymi chciało się spędzać czas w pięknym Madrycie i jeszcze piękniejszej Salamance. Na wyjeździe mogliśmy poznać kulturę tego wyjątkowego kraju, posmakować lokalnej kuchni oraz zobaczyć majestatyczny pałac królewski oraz równie wielką katedrę królewską, mogliśmy też podziwiać przepiękną i zapierającą dech w piersiach Katedrę Salamandzką pełną pięknych zdobień i wewnętrznych zabudowań, oprócz tego mogliśmy zgłębić tajniki i zwiedzić zakamarki 800-letniego Uniwersytetu Salamandzkiego na którego to też drzwiach szukaliśmy magicznej żaby która według wierzeń miała przynieść studentom szczęście. Na koniec powtórzę to jeszcze raz że wyjazd był wyjątkowy pod każdym względem. Chciałbym też podziękować z całego serca p. profesor Hannie Arent i Magdalenie Szulc za zorganizowanie takiego wyjazdu (O.R)