Adrianna Nowicka z klasy 3d otrzymała dziś z rąk Pani Prezydent Iwony Waszkiewicz wyróżnienie w konkursie "Bydgoski Wolontariusz Roku". Gratulujemy 💕💕💕. Ada jest człowiekiem orkiestrą, wszędzie Jej pełno i gdzie się pojawi, tam stara się czynić Dobro. Na co dzień jest rzecznikiem praw ucznia w naszej szkole, mediatorką rówieśniczą oraz wolontariuszką Młodzieżowego Centrum Informacji i Rozwoju oraz vice naczelną Radia OMG.

4 grudnia ruszyła sprzedaż naszej - siódemkowej płyty świątecznej "Na całej połaci śpiew 3". Płyta jest piękna i cieszy już niejedno ucho.  Zachęcamy do kupowania tej pięknej płyty i wspierania naszej akcji :)

Finał akcji MOTOMIKOŁAJE 2018 za nami🎄bardzo dziękuję Martynie, Natalii, Nicoli, Julce, Adzie, Alicji i Wiktorii za pomoc przy organizacji imprezy, prowadzone animacje dla dzieci i motocyklistów a przede wszystkim za poświęcony czas i WIELKIE ❤️!!! JOANNA MAZUREK oraz Moto DawcyUśmiechu👍👍👍

Klasa 2d zorganizowała tegoroczną noc filmową. Były filmowe zagadki, było świątecznie, tanecznie, a chwilami powiało grozą... filmem grozy.

Było kolorowo, pysznie, pachniało domowymi wypiekami.To czas relaksu przy dźwiękach muzyki świątecznej.Nie zabrakło uśmiechu i życzliwości...