Serdecznie zapraszamy nowych Siódemkowiczów na obóz integracyjny. Zabierzemy Was do Łapina na Kaszubach. W programie naszego wyjazdu znajdziecie m.in. zajęcia integracyjne,  grę terenową, ognisko i zajęcia z nami. W cenę obozu wliczone zostały: przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie, opieka instruktorów.

Mamy nadzieję, że będziemy się dobrze bawić. Poznamy się i stworzymy zespoły, które wspólnie pokonają góry!

Do zobaczenia we wrześniu :)

Wasi Wychowawcy

kl. 1a - Zbigniew Dyło

kl. 1b - Monika Rudolf - Bednarek

kl. 1c - Iwona Załęcka

kl. 1d - Aneta Plewa

Klasy I i II VII Liceum Ogólnkoształcącego zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w piątek 22 czerwca o godz. 9:00.

Kwiaciarnia Akcji z pompą gorąco dziękuje klasom, które kupiły u nas kwiaty na zakończenie roku. Serdeczne podziękowania dla p. Marleny Romaniuk za artystyczną wizję i niepowtarzalny kształt bukietów. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali swoje umiejętności i przedmioty na licytację, a także wszystkim licytującym. Przypominamy, że woda Selenka dostępna w szkole, została przekazana przez producenta na Akcję z pompą i każde wrzucone 2 zł w całości dokładamy do pompy insulinowej dla Natalii .Dzięki wszystkim wspierającym zebraliśmy AŻ 7 387,99 zł !!! "Siódemko" jesteś wielka!

W poniedziałek 18 czerwca  w MCK odbyła się  I Gala Szkolnych Liderów Aktywności Społecznej " KOSTKA 2018".
Kostka składa się z: 
K jak kreatywność
O jak otwartość
S jak samorządność
T jak tolerancja
K jak kooperacja
A jak aktywność
W kategorii kooperacja wśród uczniów szkół średnich I miejsce zajęła Adrianna Nowicka z klasy 2 d.
Gratulujemy!